Hakan Altun ; “Bu bayramı da sahnede geçiyorum”

15.04.2024 - Pazartesi 17:14

Hakan Altun ; “Bu bayramı da sahnede geçiyorum”

Hakan Altun ; “Bu bayramı da sahnede geçiyorum”

0

Paylaşım

FacebookTwitterPinterest

Fantazi müziğin başarılı isimlerinden Hakan Altun, bayramın 3. günü KKTC İskele bölgesindeki Grand Sapphire Resort‘te sahne aldı…

Kendisini dinlemeye gelen misafirlerini hem hüzünlendiren, aynı zamanda bir o kadar da eğlendiren Altun, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. ” Öncelikle herkesin bayramını kutlarım. Her günümüz bayram tadında olsun inşallah, bugün de Kıbrıs halkı için buradayız.” derken basın mensuplarının “Bu bayram sizin için nasıl geçiyor.” sorusuna “Bu bayramı da sahnede geçiyorum.

Şarkıcıların kaderidir. Bayramlarda, yılbaşlarında ara vermeden devam ediyoruz. 30 günlük bir ramazan sürecimiz vardı. O esnada da çok oturduğum söylenemez. Sevgili Zafer Algöz ile dijital platformda çok güzel bir projemiz oldu.” cevabını verdi. Bir muhabirin “Yaz için bir şarkı projeniz varmı? şeklindeki sorusuna ” Artık albüm zor oluyor. Konserlerimizden arta kalan zamanda bir single projemiz olacak. Slow ağırlıklı ve aşka dair bir şarkı geliyor. Konserlerden fırsat bulursam ilk işim bu olacak.” dedi.