Melis Karaduman- “NaNaNa” Yayında

12.05.2024 - Pazar 10:30

Melis Karaduman- “NaNaNa” Yayında

Türkçe Alternatif müziğin başarılı genç isimlerinden Melis Karaduman’ın yeni şarkısı “NaNaNa” Universal Music Türkiye etiketiyle yayında.

Canlı enerjisini kendi tarzıyla birleştiren Melis Karaduman’ın yeni şarkısı “NaNaNa”, şarkıya görsellik katan video klibiyle beraber dinleyicinin karşısına çıkıyor.

Söz ve bestesi Melis Karaduman’a ait olan şarkının prodüksüyonunda Kaan Arslan yer alıyor.

Yüksek temposuyla yaza hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Melis Karaduman yeni teklisi “NaNaNa” ile yaz listelerimize girmeye başladı.

Melis Karaduman’ın en yeni şarkısı “NaNaNa”yı tüm dijital platformlardan dinlemek ve satın almak için:

Şimdi Tıklayın!

Universal Music Türkiye etiketiyle yayınlanan yepyeni şarkılar ile ilgili bilgi almak için:

Omay Dicle Gündoğdu 

[email protected]

UNIVERSAL MUSIC GROUP HAKKINDA

Universal Music Group olarak sanatın gücüyle kültüre yön vermek için varız. UMG; yapımcılık, edisyon, lisanslı sanatçı ürünleri ve görsel-işitsel içeriklerle ilgili faaliyetlerde bulunan geniş işletme yelpazesiyle dünyanın lider müzik şirketidir. Her müzik türünde en kapsamlı kataloğu ve şarkıları sunarak sanatçılarımızın gelişimini destekliyor, dünya çapında beğenilen ve ticari olarak başarılı müziğini üretiyor ve dağıtıyoruz. Kendini sanata, yenilikçiliğe ve girişimciliğe adayan UMG, sanatçılarına sanatsal ve ticari fırsatlar sunmak, hayranlara muhteşem deneyimler yaşatabilmek adına hizmetlerin, platformların ve iş modellerinin hız kesmeden geliştirilmesini hedefler. Universal Music Group ile ilgili daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz: