Yeni Yıla “Kız Kıza” Eğlenerek Girdiler

24.12.2023 - Pazar 07:57

Ankara Cemiyet hayatının tanıdık simalarından Hülya Akman ve İlay Güven, kız arkadaşları ile Atakule The Lounge’da “Happy New Year”  etkinliğinde bir araya geldi…

Misafirlerini kapıda karşılayan, Hülya ve İlay hanımın ev sahipliğinde, kadınlara özel yapılan etkinlikte Ankara’nın tanınmış elli ismi bu geceye katıldı.

HABER: bodrumgezgini – Ali Fikret

Muhteşem bir menünün sunulduğu yeni yıl partisinde Dj Evren Özeskici’nin kabine geçmesi ile geceye hareket geldi. Daha sonra Saksafonda Cumhur Can ve Violin’de Dilan Aktaş, misafirlere unutulmaz eğlence dolu bir gece yaşattılar.

HÜLYA AKMAN – İLAY GÜVEN

“Special Event For Women” sloganı ile,  2023’e bir hafta kala kadınlara özel bir etkinlik düzenlediklerini belirten Hülya Akman ve İlay Güven yaptıkları ortak açıklamada; “Ankara’nın tüm güzel kadınları ile geçtiğimiz gece The Lounge Atakalule de buluştuk. Muhteşem bir kutlama oldu çok eğlenceli DJ müzikleri, Saksafonda Cumhur Can ve Violin’de Dilan Aktaş ve enfes lezzetlerin olduğu ayrıca muhteşem kokteyllerin olduğu bu güzel ortamda misafirlerimizi ağırladık. Biz burada ev sahipliği yapmaktan büyük bir mutluluk duyduk. Ankara’nın güzel kadınları, burada yeni yılı erken kutlayarak birbirlerine güzel dileklerde bulundular. 2024 te ışıl parladığımız, bol çalıştığımız ve çalışırken de ürettiğimiz, herkesin hayatına dokunduğumuz çok güzel yeni bir yıl diliyoruz. Bayanlara her konuda destek olacağımız, sağlıkla mutlulukla geçecek şahane bir yılımız olsun” dediler.

HÜLYA AKMAN

İlerleyen saatlere kadar ‘kız kıza’ eğlenen kadınlar, keyif dolu saatler geçirdi. Eğlenceli vakit geçiren elli hanım, bol bol sohbet edip fotoğraf çektiler.

İLAY GÜVEN

Hülya Akman ve İlay Güven, yakın arkadaşlarıyla olan gecenin video ve fotoğraf karelerini sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmediler.

NESRİN KILAVUZ

ELİF KARADUMAN

GİZEM SEVİNÇ

SİBEL KOŞAR

DİLAN ÇAKAN

GÜL MURATOĞLU

GONCA ASLAN

SİBEL YEŞİLÖZ

AHU ÖZTÜRK

ALEV TUNA

AYÇA YILDIZ

BELİZ SAMLI

BURCU TELLİ

Buse Över – Hatice Aydın – Güzin Kırsaçlıoğlu

DAMLA SİPAHİ ÇANGA

EBRU BAKIR – BERFİN SEVGİLİ

ELA ÇABUK RENKLİBAY

EBRU DEMİREL – GÜLİZ KALAYCI

Elif Serpil – Berciş Bodur – Müge İlerisoy

EBRU DEMİREL

FERAY ERYILMAZ

GÖRKEM ÇAMLIBEL

GÜLİZ KALAYCI

GÜLŞAH SEREN

GÜZİN KIRSAÇLIOĞLU

HARİKA USTA

Hülya Akman – Kadir Yıldırım – İlay Güven

Hülya Topçuoğlu Kural

LEYLA DEDEOĞLU

MERVE HELVACIOĞLU

NEŞE ŞİŞMAN

Tuba Koca – Ayşegül Doğan

YELİZ GÜL

Violin’de Dilan Aktaş

Saksafon’da Cumhur Can